Hakkımızda

Servo Kuluçka, İzmir merkezli olarak, alanında uzman ekibi ve son teknoloji ekipmanlarıyla, yüksek verim sağlayan kuluçka makineleri üretmektedir.

Ürettiği kuluçka makinelerini ülkemize ve dünyanın birçok noktasına ihraç eden firmamız, sektörde adından söz ettiren markalar arasında yer almayı başarmıştır. Yılların verdiği tecrübe ve referansların gücünü arkasına alan şirketimiz, müşteri memnuniyeti ilkesiyle, her geçen gün daha da büyümekte ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak geliştirilebilir sistemler sunmaya devam etmektedir. 

Üretim potansiyeli yüksek olan şirketimiz, alınan tüm siparişleri zamanında ve hızlı bir şekilde teslim etmektedir. Ürettiği ürünlerin satış sonrası da arkasında olan Servo Kuluçka markamız, sektörün kuluçka makinesi alanında önemli bir yükünü üstlenmektedir.  Satış sonrası destek ve yedek parça tedarik hizmeti ile müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Sektörde lider marka olma hedefi doğrultusunda her zaman ileri adımlar atan markamız, ülkemizi yurt dışında da gururla temsil etmeye devam edecektir. 

×

Enter your keyword